Služby umelcom

Služby umelcom

Ak ste umelcom a chcete s nami spolupracovať, jednoducho nám pošlite nahrávku. Ak máte skvelý nápad na podujatie, ktoré by ste chceli usporiadať, napíšte nám.

Manažment hudobných umelcov

Zabezpečíme celý proces od vydania hudby, distribúcie, PR, vyjednávania s nahrávacími spoločnosťami až po plánovanie turné alebo vytváranie vášho imidžu. Sme partnerom na každom kroku vašej umeleckej cesty. Sústreďte sa na svoju hudbu, my sa postaráme o všetko ostatné.

Poradenstvo

Neviete, ako ďalej? Budeme s vami pracovať na vypracovaní riešenia pre váš hudobný projekt: od dlhodobej stratégie po každodennú komunikáciu s vašimi fanúšikmi.

Booking

Zabezpečujeme a koordinujeme koncerty, festivalové sloty alebo turné od malých klubov po veľké koncertné venues na Slovensku a v Čechách. Pri plánovaní vystúpenia hľadáme ideálne kluby a miesta pre každého jednotlivého umelca a žáner, aby sa mohli prezentovať a predstaviť svoju hudbu čo najlepšie.

Hudobné PR a promo

Či už ste začínajúcim umelcom alebo máte za sebou úspešnú kariéru, vieme vám pomôcť s marketingom, propagáciou a PR. Online alebo offline, excelujeme vo všetkých oblastiach, ktoré spadajú pod tieto domény.

Sociálne siete

Silná prítomnosť na sociálnych médiách a platformách je pre hudobníka kľúčová. Sme profesionáli v zriadení a správe YouTube kanálov. Navrhujeme kreatívny obsah pre Instagram, TikTok a Facebook s hlavným dôrazom na organický rast. Okrem toho vytvárame reklamné kampane zamerané na rast na platformách ako Spotify, Instagram a YouTube.

Produkcia hudobných eventov

Koncerty alebo festivaly, naša agentúra nie je len o umelcoch. Vieme pomôcť aj s organizáciou hudobných eventov. S našimi skúsenosťami v event managemente vám pomôžeme plánovať a uskutočňovať úspešné podujatia.